Přísecký kostel sv.BarboryPřísecký zámeček Příseka

ZpravodajstvíHlavní stránka


Zlatá Jeřabina 2010

Anketa Kraje Vysočina


Intervenční dopis od Ježka Brtnického

Dobrý den,
dovoluji si vás tímto požádat, ba přímo poprosit, o zaslání vašeho(vašich) hlasu(ů) ze všech dostupných IP adres (počítačů) a ze všech vám dostupných e-mailových adres do ankety kraje pro projekt:


BRTNICKÁ STEZKA -
přírodou ke kulturní promenádě


Brtnická stezka začíná u hradu Rokštejna a navazuje na systém cyklostezek a tras pro pěší. Vzdálenost z Rokštejna (zastavení 1) do Brtnice po modré turistické značce je dlouhá 7790 metrů, trasa pro cyklisty přes Panskou Lhotu (zastavení 2a) a Malé, 6750 metrů.

Pěší turisté mohou poznat krásy přírodní rezervace podél řeky Brtnice, Viďourkův mlýn a odpočinout si na zastavení u rybníka Šamonín (zastavení 2).

Okruh po brtnických pamětihodnostech začíná u židovských hřbitovů (zastavení 3) a je dlouhý 2700 metrů. Jednotlivá zastavení obsahují informační tabule a mobiliář.

Součástí stezky je i muzejní expozice ve Valdštejnském domě (infocentrum) s názvem "Z dávných a nedávných dob Brtnice a okolí". Projekt si klade za cíl propojit přírodní krásy s historickým jádrem Brtnice a přiblížit tak turistům krásy města Brtnice.

Cílem ankety Zlatá jeřabina je nejen propagovat kulturní dění v našem regionu, ale také poukázat na úsilí, s nímž je pečováno o bohaté dědictví kraje.

Svůj hlas můžete dát vždy jen jedné akci v každé kategorii. K úspěšnému hlasování je nutné vyplnit formulář ve spodní části seznamu soutěžních akcí a opsat číselný kód.

Do e-mailové schránky, kterou uvedete ve formuláři, Vám bude zaslána informační zpráva a na základě jejího potvrzení dojde k započítání Vašeho hlasu do ankety. K započtení Vašeho hlasu je nutné vyplnit formulář - zaškrtnout kolonku:
Brtnická stezka - přírodou ke kulturní promenádě / Brtnice
a opsat číselný kód.

Na základě vámi uvedeného e-mailu bude do Vaší příslušné e-mailové schránky doručen odkaz. Teprve po jeho potvrzení - převzetí - dojde k započítání vašeho hlasu!!!

Zde můžete přímo přejít do hlasovacího formuláře:

Anketa Kraje Vysočina - Zlatá jeřabina 2010

Děkuji Vám za váš čas a také za to, že ani Vám není dědictví našich předků lhostejné. Jak mám bohužel zprávy, řada sice hlasovala, ale opomněla potvrdit své hlasování a jejich hlas je tudíž neplatný. Proto prosím nezapomeňte svůj hlas potvrdit! Děkuji.
--- Ježek Brtnický ---


...a další informace k anketě ještě doplňuji obsahem e-mailu od paní Miroslavy Švaříčkové:

Můžete hlasovat v anketě Zlatá jeřabina 2010 a to pro:

"Brtnická stezka - přírodou ke kulturní promenádě/Brtnice"

Dále byly nominovány do Zlaté jeřabiny:

Celková obnova měšťanského domu č. p. 77 (zdravotní středisko) v Brtnici

Obnova hradu Rokštejn v Panské Lhotě (Brtnice)

Hlasovat můžete každé dvě minuty ;-)

Odkaz na formulář:

Anketa Kraje Vysočina - Zlatá jeřabina 2010

Děkuji za Vaše hlasy.
--- Švaříčková Miroslava, místostarostka ---

Zpravodajství